Сервіс


Адміністратору:

Ви можете запустити обмін поза планом за допомогою кнопок сервісу.

За замовчуванням обмін з БД відбувається за розкладом, який має бути налаштований на хостингу сайту. Зверніться до підтримки провайдера – там Вам допоможуть скласти розклад.
А поки воно ще не налаштоване — можете проводити обміни вручну, за допомогою відповідних кнопок.


ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (шаблон публічної ОФЕРТИ)
на замовлення, придбання та продаж послуг

Демонстраційний

Цей договір між ОСББ Сонечко, надалі «Продавець» та користувачем послугами інтернет-сайту, надалі — «Покупець», є договором оплати послуг через інтернет-сайт 

https://gkh0.hvoya.com.ua  
Покупець, діючи з метою придбання послуг, що приймає умови цього договору (далі – Договір) на наступних умовах.

1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

1.1. Публічна оферта (далі – «Оферта») — публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем послуг договір купівлі-продажу послуг дистанційним способом (далі — «Договір») на умовах, що містяться в цій Оферті, включаючи всі Додатки.

2.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Наведена нижче інформація є офіційною пропозицією (офертою) інтернет-магазину https://gkh0.hvoya.com.ua будь-якій фізичній особі (далі — Покупець) укласти договір купівлі-продажу товарів. Зазначений договір є публічним, тобто, згідно зі статтею 633 Цивільного кодексу України, його умови однакові для всіх покупців.

2.2. Відповідно до статті 642 Цивільного Кодексу України повним та беззастережним прийняттям умов цієї пропозиції (оферти), що підтверджує укладення Договору купівлі-продажу товарів на запропонованих нижче умовах, є факт оформлення та підтвердження замовлення.

2.4. Оформленням Замовлення Покупець підтверджує погодження та безумовне прийняття ним умов цієї пропозиції (оферти).

2.5. Укладаючи Договір (тобто акцептуючи умови цієї Пропозиції (Оферти) шляхом оформлення Замовлення), Покупець підтверджує наступне:

а) Покупець цілком і повністю ознайомлений, і погоджується з умовами цієї пропозиції (оферти);

б) він дає дозвіл на збирання, обробку та передачу персональних даних на умовах, визначених нижче у Застереженні щодо збору, обробки та передачі персональних даних, дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього строку дії Договору, а також протягом необмеженого строку після закінчення його дії. Крім цього, укладенням Договору Замовник підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Замовник також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Замовника, не змінюючи при цьому мету обробки персональних даних. Обсяг прав Замовника як суб’єкта персональних даних згідно із Законом України «Про захист персональних даних» йому відомий і зрозумілий.

3. ЦІНА ТОВАРУ

3.1. Ціна на кожну позицію товару вказана у прайсі.

3.2. Продавець має право в односторонньому порядку змінити ціну на будь-яку позицію товару.

3.3. У разі зміни ціни на замовлений Товар Продавець зобов’язується проінформувати Покупця про зміну ціни Товару.

3.4. Покупець має право підтвердити або анулювати Замовлення на придбання Товару, якщо ціна змінена Продавцем після оформлення Замовлення.

3.5. Зміна Продавцем ціни на сплачений Покупцем Товар не допускається.

3.6. Продавець вказує вартість доставки Товару на сайті Інтернет-магазину або повідомляє Покупцю під час оформлення замовлення Оператором.

3.7. Зобов’язання Покупця з оплати Товару вважаються виконаними з моменту надходження Продавцю коштів.

4.ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Замовлення Товару здійснюється Покупцем через Оператора за телефоном: + (048) 734-36-31 (048) 794-49-05 або через сервіс сайту Інтернет-магазину https://gkh.hvoya.com.ua

4.2. При реєстрації на сайті Інтернет-магазину Покупець зобов’язується надати наступну реєстраційну інформацію:

4.2.1. прізвище, ім’я, по-батькові Покупця або зазначеної ним особи (отримувача);

4.2.2. адресу, якою слід доставити Товар (якщо доставка до адреси Покупця);

4.2.3. Адреса електронної пошти;

4.2.4. контактний телефон.

4.3. Найменування, кількість, артикул, ціна обраного Покупцем Товару вказуються у кошику Покупця на сайті Інтернет-магазину.

4.4. Якщо Продавцеві потрібна додаткова інформація, він має право запросити її у Покупця. У разі не надання необхідної інформації Покупцем, Продавець не несе відповідальності за надання якісної послуги Покупцю при купівлі товарів в інтернет-маркеті.

4.5. При оформленні Замовлення через Оператора (п. 4.1 цієї Оферти) Покупець зобов’язується надати інформацію, зазначену в п. 4.2. справжньої Оферти.

4.6. Прийняття Покупцем умов цієї Оферти здійснюється за допомогою внесення Покупцем відповідних даних у реєстраційну форму на сайті Інтернет-магазину або під час оформлення Замовлення через Оператора. Після оформлення Замовлення через Оператора, дані про Покупця реєструються в базі даних Продавця.

4.7. Покупець відповідає за достовірність наданої інформації при оформленні Замовлення.

4.8. Договір купівлі-продажу дистанційним способом між Продавцем та Покупцем вважається укладеним з моменту електронного оформлення замовлення на сервісі сайту інтернет-магазину або видачі Продавцем Покупцю касового чи товарного чека чи іншого документа, що підтверджує оплату Товару.

  1. ДОСТАВКА І ПЕРЕДАЧА ТОВАРУ ПОКУПЦЮ

5.1.Порядок та умови доставки замовленого товару Покупець погоджує з оператором інтернет-маркету в момент оформлення покупки.

5.2. Самовивіз товару не допускається:

5.2.1. Після формування заявки покупець може зробити розрахунок.

5.2.2. Право власності та ризик випадкової втрати або пошкодження товару переходить до Замовника або його Представника з моменту отримання товару шляхом та підписання Сторонами товарного чека та/або замовлення (і/або доручення на придбання та доставку товару) на доставку.

5.3. Доставка товару здійснюється власними силами співробітниками інтернет-маркету згідно з умовами доставки, або із залученням третіх осіб (перевізника).

5.4. При отриманні товару Замовник повинен у присутності представника кур’єра перевірити відповідність Товару якісним та кількісним характеристикам (найменування товару, кількість, комплектність, термін придатності).

5.5. Замовник або Представник Замовника під час приймання товару підтверджує своїм підписом у товарному чеку та/або замовлення на доставку товарів, що не має претензій до кількості товару, зовнішнього вигляду та комплектності товару.

АДРЕСА (демонстраційні дані)

ОСББ Сонечко
Адреса: Україна, м. Одеса

р/с 26006054315431

Банк одержувач: ПАТ КБ «Приватбанк»,

МФО 305299, ЄДРПОУ(ІПН) 2092517097

Платник єдиного податку.
Не є платником ПДВ.

Сайт работает на WordPress